جهانبخش امینی در پی کسب سومین دوره نمایندگی خود

http://rc.majlis.ir/rc-assets/pm/pm.701775.png

استان پنجم - دکتر جهانبخش امینی نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی روز جمعه با حضور در فرمانداری کرمانشاه برای انتخابات نهم ثبت نام کرد.وی سابقه 2 دوره نمایندگی مردم کرمانشاه در مجلس را دارد و برای سومین بار نیز چشم به یکی دیگر از 3 کرسی نمایندگی کرمانشاه دوخته است .


ن : داود امامی
ت : شنبه دهم دی ۱۳۹۰
یاور محرومان و درد آشنای مستضعفان وارد میدان نهم انتخابات اورامانات شد

29964xcise9ib20v6xt.jpg 

استان پنجم - سید فتح اله حسینی با حضور در فرمانداری پاوه وارد میدان انتخابات دوره نهم شد .سید فتح اله حسینی نماینده ادوار چهارم و هشتم اورامانات از لحاظ دیدگاه وسوابق سیاسی محافظه کار وراستگرای سنتی ونماینده حامی دولت درمجلس هشتم  محسوب واحتمالا مورد حمایت جبهه پایداری وجبهه متحد اصولگرایان وجامعتین خواهد بود. از جمله سوابق ایشان میتوان به حدود 14سال درپستهای مختلف مدیریت در بنیاد شهید نماینده دوره چهارم مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات عضو کمیسیون عمران در دوره چهارم مجلس شورای اسلامی نماینده ی دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات عضو کمیسیون عمران دوره هشتم مجلس شورای اسلامی مدیر امور اجتماعی صدا و سیما و مدیر کل هماهنگی استانها در شرکت مخابرات ایران اشاره کرد.

سید فتح ا... حسینی در سال 1340 در روستای دهسرخ از توابع شهرستان جوانرود و در خانواده ای روستایی که از راه کشاورزی امرار معاش می کردند دیده به جهان گشود دوران ابتدایی و راهنمایی را در همان روستا به اتمام رساند. اول دبیرستان بود که پدرش در مقابله با رژیم بعث عراق به شهادت رسید و برادرش که اندیشه های دفاع از کشور و نظام را از پدرم آموخته بود با عضویت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقام رفیع شهادت نایل گردیدند. به این ترتیب در سن نوجوانی یکباره پدر بزرگوار را از دست داد و بار سنگین نگهداری از خانواده اش را بر عهده گرفت و با وجود محروم بودن از محبت و نوازش پدروبرعهده داشتن مسوولیت های سنگین اداره ی خانواده به تحصیلات خود ادامه داد ودر رشته ی حقوق به تحصیل پرداخت وهم اکنون نیزدر همین رشته دانشجوی کارشناسی ارشدمی باشد .

ن : داود امامی
ت : جمعه نهم دی ۱۳۹۰
مردم همچنان منتظر حضور اسکندر محمدی هستند

استان پنجم - مردم شهرستان کرمانشاه همچنان منتظر ثبت نام جوان لایق دیارشان اسکندر محمدی جهت کاندیداتوری انتخابات مجلس نهم هستند . وی که در دوره هفتم با آرای قابل توجهی به مرحله دوم راه یافته بود با تفاوت ناچیزی نفر چهارم شد و نتوانست کرسی مجلس را کسب نماید .

اسکندر محمدی از فرهنگیان محبوب استان است که هم اکنون رییس هیئت مدیره اتحادیه مسکن فرهنگیان کشور و نیز مدیرعامل اتحادیه مسکن فرهنگیان استان کرمانشاه می باشد .


ن : داود امامی
ت : جمعه نهم دی ۱۳۹۰
بالغ بر 460 کارگر کارخانه روغن نباتی نازگل ماهیدشت بیکار شدند

استان پنجم - در پی تعطیلی کارخانه روغن نباتی نازگل کرمانشاه وابسته به صنایع مدلل بالغ بر 460 کارگر این کارخانه بیکار شدند. این گزارش حاکیست بدلیل برخی مشکلات مالی و .. این افراد از ادامه فعالیت محروم که به اداره کار و امور اجتماعی مراجعه نموده و هیچ پاسخی دریافت نکرده اند. لازم بذکر است اکثریت این قشر از طبقات محروم جامعه و اجاره نشین می باشند که سالهاست در این کارخانه خدمت نموده اند.


ن : داود امامی
ت : جمعه نهم دی ۱۳۹۰
آخرین اسامی از ثبت نامی های کاندیداتوری انتخابات نهم مجلس در اورامانات

استان پنجم - در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات تا روز پنجشنبه مصطفی محمدی(نماینده دوره ششم وهفتم)-دکترنعمت الله منوچهری-دکترنظیف محمدی-شهاب نادری (فوق لیسانس مدیریت)- صوفی میرانی -آرش صبوری زالوابی(فوق لیسانس تاریخ تمدن ایران ازدانشگاه بین المللی قزوین)-سعدی رحمان زاده(فوق لیسانس جغرافیاوبرنامه ریزی شهری ازدانشگاه سیستان وبلوچستان)-هادی محمدی فر(فوق لیسانس دیپلماسی سازمانها ازدانشکده روابط بین المللی)-جمال كاري (نامزدانتخابات دوره هشتم وفوق ليسانس جغرافا وبرنامه ريزي شهري )-محمدرئوف قادري(نماينده دوره پنجم وفوق ليسانس تاريخ ملل اسلامي ودانشجوي دكتري)  جهت کاندیداتوری انتخابات نهم مجلس ثبت نام نموده اند .


ن : داود امامی
ت : جمعه نهم دی ۱۳۹۰
شعبانی آمد
انتخاب هشتم
استان پنجم - محمدرضا شعبانی نماینده فعلی مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ثبت نام و وارد عرصه انتخابات نهم شد .

ن : داود امامی
ت : جمعه نهم دی ۱۳۹۰
حیدری طیب نیز جهت کاندیداتوری انتخابات مجلس ثبت نام نمود

DSC00042

استان پنجم - سید سعید حیدری طیب نیز با حضور در فرمانداری کرمانشاه جهت کاندیداتوری انتخابات مجلس ثبت نام نمود .


ن : داود امامی
ت : جمعه نهم دی ۱۳۹۰
124 نفر تا روز پنجشنبه برای نامزدی انتخابات نهم مجلس در استان ثبت نام کرده اند

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/47/WIS_124.svg/384px-WIS_124.svg.png

استان پنجم - 124 نفر تا روز پنجشنبه برای نامزدی انتخابات نهم مجلس در استان ثبت نام کرده اند که در روز گذشته در مجموع 86 نفر از حوزه های انتخابیه استان كرمانشاه داوطلب نمایندگی مجلس شدند که از حوزه انتخابیه كرمانشاه 18 نفر ، پاوه یك نفر ، سنقروكلیایی چهار نفر ، قصرشیرین هفت نفر ، كنگاور دو نفر و اسلام آباد غرب شش نفر داوطلب انتخابات مجلس شدند.


ن : داود امامی
ت : جمعه نهم دی ۱۳۹۰
هیچ زنی جهت کاندیداتوری انتخابات نهم مجلس در حوزه قصرشیرین ثبت نام ننموده است

استان پنجم - بنا به اخبار رسیده تاكنون 18 نفر در حوزه انتخابیه قصرشیرین سرپل ذهاب و گیلانغرب ثبت نام نموده که همگی مرد بوده و هیچ زن داوطلبی برای انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی در این منطقه نام نویسی نكرده است.


ن : داود امامی
ت : جمعه نهم دی ۱۳۹۰
شیخ ذکر الله احمدی هم آمد

استان پنجم - روز پنجشنبه شیخ ذکر الله احمدی نماینده سابق مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و رئیس کل اسبق دادگستری کرمانشاه با ثبت نام خود در وزارت کشور به صف کاندیدای مجلس نهم در حوزه انتخابیه کرمانشاه پیوست.


ن : داود امامی
ت : جمعه نهم دی ۱۳۹۰
دکتر نادر نادری در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب کاندید شد
                                                                                                     
استان پنجم - دکتر نادر نادری در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب کاندید شد .وی دکتری مدیریت با تز تحول از دانشگاه اف یو آلمان و فوق لیسانس مدیریت از دانشگاه تهران دارای لیسانس مدیریت وبرنامه ریزی از دانشگاه شیراز و عضو هیات علمی دانشگاه رازی می باشد . دکتر نادری دارای سوابقی نظیر مدیر گروه کار آفرینی کارشناسی ارشد دانشگاه رازی - رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه رازی - مدیریت مجتمع آموزشی ایرانیان در آلمان  - رئیس آموزش وپرورش ناحیه 1 کرمانشاه - رئیس دانشگاه پیام نور جوانرود - رئیس مجتمع بزرگ آموزشی فنی وحرفه ای شهید کلانتری کرمانشاه - سرپرست دانشگاه پیام نور اسلام آبادهستند .
وی اصالتا اهل روستای زعفران است و بیشتر به جناح اصلاح طلب متمایل است.

ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
نگین ویسی از جوانرود به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان زیر 13 سال دعوت شد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، مریم صادقی- فاطمه نیک فطرت-زهرا سلحشوری از چهارمحال و بختیاری، نرگس شیرازی-زهرا احمدی-هدیه مشری دوست-دایان طاهری از تهران، مانده یسفی-محبوبه رضایی-زهرا بی نیاز از خراسان رضوی، فاطمه خان وردیلو و حوریه غیاثوند از همدان، آرزو ناصری اصل-رعنا جانی نژاد و میترا رستگار از کهگیلویه وبویر احمد، سمیه خرسند-ارغوان رامهرمزی-ندا رحمانی-مبینا نوری از قزوین، الهه صمدی-مهیده پیشگاه زاده از البرز، ثنا صادقی از کرمانشاه -نگین ویسی از جوانرود، مهتا رحیم زاده از آذربایجان شرقی، پریا قاسمی-نیلوفر میرزایی از ایلام، نرگس صفی لو از زنجان، فاطمه قاسمی-زهره طاهرزاده و هانیه رحیمی از فارس، هنگامه هاشمی-عارفه ضیایی و زینب کرمی از اصفهان، عارفه خبازیان-عاطفه ایمان بخش از قم نفراتی هستند که روز 14 دی ماه در کمپ تیم های ملی باید خود را به کادر فنی معرفی کنند.

اردوی فوق تا هفدهم دی ماه زیر نظر مریم آزمون-سرمربی و شادی مهینی –مربی تیم برگزار می شود.

ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
ثبت نام 86 داوطلب نمايندگي انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي تا پايان روز پنجم ثبت نام

http://www.etebarnews.com/Images/news/1316344543_majles2.jpg

تاکنون درحوزه انتخابيه كرمانشاه  سي نفر ‘ سنقروكليايي سيزده نفر‘در حوزه انتخابيه اورامانات هفت نفر ‘در حوزه انتخابيه اسلام آباد غرب و دالاهو سيزده نفر و در حوزه انتخابيه قصرشيرين‘ گيلانغرب و سرپل ذهاب نيز چهارده نفر و در حوزه انتخابيه كنگاور نه نفر ثبت نام نموده اند. شايان ذكر است تعداد داوطلبين ثبت نامي خانم‘تاپايان روز پنجم به تعداد  پنج نفر رسيده است.


ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
شاخص هایی برای انتخاب نمایندگان مجلس نهم
zta8eu2e3216mt2wpuod.jpg

داود امامیروزنامه نگار

- نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی ایران می تواند، یکی از پرشکوه‌ترین، رقابتی ترین و در همین حال حساس‌ترین انتخاباتی باشد که پیامدها و تأثیرات شگرفی بر امنیت ملی کشور در بر داشته باشد. این انتخابات با توجه به حوادث و حواشی انتخابات دهم که امکان برنامه ریزی و امید را برای به چالش کشیدن نظام از طریق انتخابات در غربی ها تقویت کرد.

- فضای پیش رو و قبل از انتخابات مجلس نهم فضایی همراه با ابهام، پیچیدگی و دارای نوعی عدم انسجام بین جناح های مختلف سیاسی است. و به نوعی می توان گفت فضای عدم تکرار آرایش های قبلی جریانات سیاسی است. که به صراحت نمی توان آرایش جریانات سیاسی را قبل از انتخابات مجلس نهم پیش بینی و مهندسی آن را ترسیم نمود. به نظر می رسد، در انتخابات مجلس نهم رقابت ها در مقایسه با سایر دوره ها پیچیده تر و چند وجهی تر باشد.

- یک مجلس کارآمد می تواند پشتوانه موثری برای مجموعه نظام باشد. یکی از اقدامات ضروری، تبیین شاخص های انتخاب نمایندگان است. برای جلوگیری از چالشی شدن انتخابات بر شاخص هایی باید  تاکید شود که سطح همگرایی و انسجام را در چارچوب آرمان و ارزش های انقلاب اسلامی درکشور تقویت نماید. با بررسی تجربه بیش از سه دهه از انقلاب اسلامی و نقاط قوت و ضعف هشت دوره مجلس می توان ویژگی ها و شاخص هایی را تبیین و در این چارچوب روشنگری و آگاه سازی نمود.

[ ادامه مطلب ] |
ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
سید جلال موسوی پدیده دوره قبل انتخابات مجلس در حوزه کرمانشاه

xsx7rcjcw6p6d5nm9xiq.jpg

استان پنجم - سید جلال موسوی پدیده ی دوره هشتم  انتخابات مجلس در حوزه کرمانشاه بود که با کمترین هزنه و تبلیغات که شاید به بیش از سه میلیون تومان هم نمی رسید شگفتی آفرید و بالغ بر 14 هزار رأی کسب نمود . البته کسب چنین أرای با توجه به منش و رفتار زبان زد وی دور از انتظار نبود .

آیا ایشان در این دوره نیز ثبت نام خواهد نمود ؟


ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
عکس های شرم آور دختران در خیابان های پایتخت

برای دیدن بقیه عکس ها بر روی ادامه مطلب کلیک کنید


[ ادامه مطلب ] |
ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
آخرین اطلاعات در مورد ثبت نامی های حوزه کرمانشاه

http://mokhaberatema.ir/wp-content/uploads/majles.baharestan3.jpg

استان پنجم - علی ططری - منصور محمدی - پرستو قبادی گنشتی - محمد محمدی - شهریار آتش جامه از سایر اسامی ثبت نامی های کاندیداتوری مجلس در حوزه شهرستان کرمانشاه هستند .


ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
فرزند ارشد مرحوم حاج اسماعیل ططری ثبت نام کرد

http://www.ibna.ir/images/docs/000056/n00056122-b.jpg

استان پنجم - در پنجمین روز ثبت نام دکتر علی ططری فرزند ارشد مرحوم حاج اسماعیل ططری نماینده فقید کرمانشاه و رییس مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت کشور برای نامزدی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه شهرستان کرمانشاه ثبت نام کرد.


ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
برخی از مدیران ارشد استان کرمانشاه مورد حمایت جریان انحرافی هستند

http://previous.presstv.ir/photo/20101219/shakeri20101219184221733.jpg

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد فعالیت‌های جریان انحرافی در شهرستان‌ها هشدار داد.

  محمدکرمی راد در این زمینه گفت: برخی از مدیران ارشد استان کرمانشاه مورد حمایت جریان انحرافی بوده که از هرکسی حمایت کنند آن فرد مورد بحث خواهد بود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص فعالیتهای جریان انحرافی در زمینه انتخابات مجلس نهم گفت: این‌ها وزن قابل قبولی در میان مردم ندارند به همین دلیل با فریب و پول و حتی با استفاده از شناسنامه‌های آکبند سعی می‌کنند که رای مورد نیاز خود را در شهرستان‌ها و حوزه‌های انتخابیه به دست آورند.
محمد کرمی‌راد در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه در دوره‌های قبل انتخابات مجلس نیز از این مشکلات وجود داشت تا جایی که دادستان کرمانشاه نزدیک به ۲۰ نفر را در زمینه تقلب و فریب بازداشت و مجازات کرد اما در هر صورت خلاء قانونی در این زمینه وجود دارد.
وی مدعی شد: از دیگر فعالیت‌های جریان انحراف در منطقه کرمانشاه اعمال نفوذ در دفا‌تر نظارت شورای نگهبان و ایجاد تغییر در سمت افراد و مدیریت این دفا‌تر است تا جایی که مدیران با سابقه ۸ تا ۱۰ سال سابقه نظارتی را کنار گذاشتند.نماینده اصولگرای مجلس هشتم یادآور شد: در حوزه انتخابیه ما برخی این دغدغه را دارند که جریان انحرافی نیاز به ۱۵۰ نفر نماینده برای پیشبرد اهداف خود دارد و از این رو در این راستا تلاش می‌کنند.

ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
اصلاح طلبان کرمانشاه در انتخابات مجلس نهم لیست نمی دهند

zgelg2n3smdw0ref6y1.jpg

حسنعلی مهدوی ، دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه در گفتگو با استان پنجم خاطرنشان ساخت : اصلاح طلبان کرمانشاه به صورت منفرد در صحنه انتخابات امسال حاضر می شوند و از ارائه لیست خودداری می نمایند زیرا وقت لازم را ندارند و در زمینه تایید کاندیداهایشان نیز مطمئن نیستند .

وی افزود : شرایط برای اصلاح طلبان کرمانشاه به گونه ایست که شخصی همچون سید مجتبی موسوی اجاق با وجود اعلام آمادگی جهت شرکت در انتخابات تصمیم میگیرد که امروز دست به استخاره بزند.

مهدوی در ادامه گفت : اصلاح طلبان واقف هستند در صورت ارائه لیست ، امیدی به تایید کاندیداها ندارند و هزینه های بسیار برای کاندیداها ایجاد می نمایند لذا با توجه به شرایط موجود تصمیم گرفته اند که به صورت انفرادی ثبت نام نمایند و منفرد هم رای دهند و به این شکل در پی کسب کرسی های انتخاباتی باشند .

دبیر کل حزب توسعه کرمانشاه ابراز داشت : روز دوشنبه همایشی توسط اصولگرایان کرمانشاه ، آزادانه و آشکار در محل کانون پرورش فکری برگزار شد در حالیکه به اصلاح طلبان حتی اجازه نمی دهند در یک حسینیه در این راستا فعالیتی بنمایند .با این تفاسیر اصلاح طلبان کرمانشاه ، انتخابات را تحریم نکرده اند و اندیشه قالب همان شرکت بصورت منفرد است .

مهدوی چشمه گچی در ادامه در خصوص کاندیداهای پیشتاز و مطرح استان گفت : در حوزه انتخابیه کرمانشاه ، دکتر جهانبخش امینی ، دکتر علی ططری ، دکتر غلامرضا محسنی ، سید سعید حیدری طیب ، عبد الرضا مصری و محمد رزم نسبت به سایرین پیشتاز هستند و قطعاٌ پیروز انتخابات از میان این افراد می باشند .در حوزه اسلام آباد و دالاهو ، دکتر فلاحت پیشه رقبای سرسختی را با توجه به عملکرد مثبتش ندارد و میتوان چنین عنوان نمود که در این حوزه علاوه بر دکتر فلاحت پیشه فقط فرامرز اکبری و اکبر جوهری از کاندیداهای مطرح می باشند .

وی در ادامه افزود : در حوزه انتخابیه شهرستان سنقر و کلیایی ، دکتر واعظی ، الیاسی و قدرت علی حشمتیان مطرح هستند . در حوزه کنگاور ، هرسین و صحنه نیز حضور شیخ وحید احمدی عرصه را بر کاندیداهای دیگر تنگ کرده و فقط میتوان علاوه بر وی به  نام شهاب یادگاری و زمانی اشاره کرد .

این فعال سیاسی – اجتماعی استان خاطر نشان ساخت : در حوزه انتخابیه قصرشیرین ، کرم محمدی ، تیموری ، محنت فر و فتح اله حسینی پیشتازند و از اقبال عمومی برخوردارند . در حوزه پاوه و اورامانات نیز قطعا نفر پیروز انتخابات از میان سه چهره مصطفی محمدی ، سید فتح اله حسینی و صوفی میرانی مشخص خواهد شد .


ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
آخرین نتایج ثبت نامی های کاندیداتوری مجلس در حوزه شهرستان کرمانشاه

استان پنجم - آخرین شنیده ها در مورد نتایج ثبت نامی های کاندیداتوری مجلس در حوزه شهرستان کرمانشاه عبارتند از : اکبر عبدی - رمضان رویین تن - غلامرضا شیروانی - دکتر آزادی - دکتر محسن امینی یگانه - خانم نسترن مهدوی - مجتبی جوهری - بهمن رضایی - ناصر مرادی بهلویی - لیلی حیدری چقا کبودی - مجید صیدی قمشه - بهروز خسروی - محمد رزم - سید مجتبی موسوی اجاق - محمد کرمی راد


ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
حکم شیخی لغو و آفتابی رئیس بازرسی انتخابات شد

حکم انتصاب بهمنیار شیخی بعنوان رئیس ستاد بازرسی انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه با مخالفت استانداری کرمانشاه لغو و حجت الاسلام آفتابی مدیرکل ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بعنوان رئیس جدید بازرسی انتخابات منصوب گردید. گفتنی است که استاندار کرمانشاه برای تصدی این مسوولیت غلام فتحی رئیس دفتر خود را معرفی کرده بود که مورد پذیرش قرار نگرفت.

حضور نهم


ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
سفر دور سوم استانی رئیس جمهور به کرمانشاه برای ما هیچ دستاوردی نداشته است

http://up.patoghu.com/images/jhpontfpwatp32ze8zn3.jpg

نماینده مردم پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی در نطق میان دستور خود گفت: دولت به ارتزاق مردم مناطق محروم و مرزی که هیچ درآمد مناسبی ندارند توجه ویژه ای داشته باشد و در صدد تعطیلی بازارچه های مرزی که منشأ درآمد مردم منطقه است نیاندیشد.وی با بیان اینکه فرزندان انقلاب بدون هیچ درآمد مناسبی به حراست از مرزهای کشور می پردازند، گفت: شایسته است دولت فکری برای ارتزاق این افراد داشته باشد.حسینی خطاب به رئیس جمهور گفت: سفر دور سوم استانی شما به کرمانشاه برای ما هیچ دستاوردی نداشته است و پروژه‌های راه‌سازی را که کلنگ زنی و رسانه‌ای کرده‌اید، هنوز به بهره برداری نرسیده است


[ ادامه مطلب ] |
ن : داود امامی
ت : پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰
سید صوفی میرانی در حوزه اورامانات ثبت نام نمود

سید صوفی میرانی رئیس سابق کمیته امداد ومسئول سابق دفاتر شورای نگهبان در اورامانات کاندیدای محافظه کار وراست گرای مجلس نهم به جمع ثبت نام شدگان انتخابات مجلس نهم در اورامانات پیوست .سید صوفی میرانی  کاندیدای دوره هشتم با کسب قریب 20000رای به مرحله دوم راه یافته بود .


ن : داود امامی
ت : چهارشنبه هفتم دی ۱۳۹۰
محمد رزم نیز به میدان انتخابات آمد
خبرگزاری فارس: آغاز ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی مجلس نهم در 
ستادهای انتخابات سراسر کشور

استان پنجم - در چهارمین روز ثبت نام انتخابات مجلس محمد رزم معاون سابق رئیس کل دادگستری استان در امور شوراهای حل اختلاف استان با حضور در فرمانداری کرمانشاه برای کاندیداتوری در این شهرستان ثبت نام نمود .


ن : داود امامی
ت : چهارشنبه هفتم دی ۱۳۹۰
پـوشش زنـان ایـرانی در گذر زمـان
پـوشش 
زنـان ایـرانی در گذر زمـان


بقیه عکسها در ادامه مطلب


[ ادامه مطلب ] |
ن : داود امامی
ت : چهارشنبه هفتم دی ۱۳۹۰
دکتر فلاحت پیشه "افتخار غرب کشور" وارد عرصه انتخابات شدن : داود امامی
ت : چهارشنبه هفتم دی ۱۳۹۰
موسوی اجاق نیز کاندیدای کرمانشاه شد


استان پنجم - سید مجتبی موسوی اجاق نماینده اصلاح طلب کرمانشاه در مجالس پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی صبح روز سه شنبه با حضور در وزارت کشور برای انتخابات شهرستان کرمانشاه کاندیدا شد و ثبت نام کرد.مجتبی موسوی بعد از فوت سید آیت الله موسوی اجاق وارد عرصه سیاست شد ، در انتخابات دوره پنجم شرکت کرد وبه عنوان نماینده مردم کرمانشاه انتخاب گردید، اجاق در دوره ششم مجلس نیز به عنوان نماینده مردم کرمانشاه برگزیده شد.


ن : داود امامی
ت : چهارشنبه هفتم دی ۱۳۹۰
قدرتعلی حشمتیان کاندیدای سنقر و کلیایی در روز چهارم

قدرتعلی حشمتیان با حضور در وزارت کشور برای حوزه سنقروکلیایی ثبت نام کرد. وی نماینده دوره پنجم سنقروکلیایی در مجلس بوده است.


ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
پرداخت وام وتسهیلات بانكی به مردم در كرمانشاه آغاز می شود

به دنبال اجرای مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به كرمانشاه، پرداخت وام و تسهیلات بانكی به مردم از امروز در بانكهای استان آغاز می شود


[ ادامه مطلب ] |
ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
آنتن‌دهی نامناسب دلیل نارضایتی مردم از مخابرات
خبرگزاری فارس: 
آنتن‌دهی نامناسب دلیل نارضایتی مردم از مخابرات

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه گفت: نارضایتی مردم در ارتباطات سیار بیشتر به کیفیت ارتباط و قطعی مکرر تلفن مربوط می‌شود.


[ ادامه مطلب ] |
ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
کرمی راد باید مستندات خود را ارائه کند

http://www.iqna.ir/news_imgs/777906_1imgmohammad%20karami%20rad.jpg

عباسعلی کدخدایی، ‌سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به سخنان محمدکرمی راد، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص فعالیت‌های جریان انحرافی در منطقه کرمانشاه و اعمال نفوذ در دفا‌تر نظارت شورای نگهبان و ایجاد تغییر در سمت افراد و کنار گذاشتن مدیران این دفا‌تر با سابقه ۸ تا ۱۰ سال سابقه نظارتی،‌ به بیان این جمله که نماینده مذکور باید پاسخگو باشد، بسنده و افزود: این نماینده باید مستندات خود را ارائه کند.

شنیده‌ها حاکیست جریان انحرافی که از ماه‌ها پیش تمام تلاش خود را برای تزریق پول در برخی حوزه‌های انتخابیه انجام داده با نزدیک شدن به انتخابات این تلاش را مضاعف کرده است. در همین رابطه چند روز پیش دبیر کل حامیان ولایت از شناسایی ۱۷۰ نفر از نامزدهای جریان انحرافی خبر داد که حکایت از تلاش گسترده این جریان برای در دست گرفتن کرسیهای مجلس دارد.


ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
سیروس کاوسی هم آمد

سیروس کاوسی کاندیدای جوان مجلس شورای اسلامی در حوزه گیلانغرب سرپل ذهاب و قصرشیرین رسما وارد فاز انتخابات شد.االبته این استاد دانشگاه که هم اکنون نیز ذانشجوی دکتری است از مدتها پیش فعالیتهایش را بعنوان کاندیدای مستقل که گرایش به هیچ حزبی ندارد آغاز نموده است و در محوریت شعارهایش جوان قرار دارد.


ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
آخرین نتایج ثبت نامی های کاندیداتوری مجلس در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو

http://www.etebarnews.com/Images/news/1316344543_majles2.jpg

تا پایان روز سوم ، آقایان صفدر منوچهری، امیر فرخی، اکبر جوهری، احد رضایی کلهر، محمد صید محمدی و علی جلیلیان  در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو ثبت نام کرده اند.

ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
آنچه درافزایش و کاهش مشارکت مردم استان کرمانشاه در انتخابات مجلس نهم موثر است

http://www.pic.iran-forum.ir/images/6bo6ug798xy1xcpxocq7.jpg

داود امامی – روزنامه نگار

- برگزاری انتخابات در استان کرمانشاه همواره با حساسیت های ویژه ای همراه بوده است . مخصوصا" انتخابات مجلس بدلیل وجود مطالبات مهم و متعدد مردم استان که در افزایش این حساسیت ها موثر بوده است .

- تا کنون نام افراد متعددی دراستان کرمانشاه بعنوان کاندیدای این دوره از انتخابات مجلس مطرح شده است که برخی از آنها برای مردم استان شناخته شده تر از بقیه اند . چهره های شاخص و شناخته شده از آن جهت که کاریزما دارند و پیش از این در اذهان مردم جای گرفته اند ، نیازی به تبلیغات گسترده انتخاباتی ندارند .

- حضور برخی از مدیران دوران اصلاحات از چند جهت می تواند در جلب مشارکت مردم تاثیرگزار باشد . اول آنکه حضور آنها باعث می شود مردم بفهمند که نظام اسلامی بین فتنه گران و اصلاح طلبان تفاوت قائل است . دیگر آنکه سبب می شود انتخابات مجلس نهم با آرامش بیشتری بعد از جریانات عجیب سال 88 برگزار شود وجلو هرگونه بهانه جویی را بگیرد واز سوی دیگر اصلاح طلبان منزوی را بار دیگر وارد میدان می کند و تنور انتخابات را گرم می نماید .

- کم کاری رسانه ملی و رسانه های شناسنامه دار باعث ظهور برخی رسانه های بی هویت و بی نام و نشان از جمله برخی وبلاگ ها شده است که بصورت مقطعی در ایام انتخابات فعالیت می کنند و از آنجا که برخی از آنها به منظور تخریب چهره ها و کاندیداها راه اندازی شده اند باعث می شوند افرادی هم که با قصد تخریب وارد میدان نشده اند را وادار به مقابله به مثل نماید . اشاره به زندگی شخصی و خانوادگی کاندیداها و اتهامات بی پایه و اساس از جمله مهمترین مواردی است که در اینگونه رسانه ها بدانها اشاره می شود .

متن کامل در ادامه مطلب


[ ادامه مطلب ] |
ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
نفوذ‌جریان‌انحرافی‌در‌دفا‌تر‌نظارتی‌شورای‌نگهبان

http://borhan.ir/Images/News/Larg_Pic/3-6-1390/IMAGE634498796556626118.jpg

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد فعالیت‌های جریان انحرافی در شهرستان‌ها هشدار داد.  محمدکرمی راد در این زمینه گفت: برخی از مدیران ارشد استان کرمانشاه مورد حمایت جریان انحرافی بوده که از هرکسی حمایت کنند آن فرد مورد بحث خواهد بود.


[ ادامه مطلب ] |
ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
انتصاب مدير هسته گزينش استانداري كرمانشاه


طي حكمي از سوي مشاور،نماينده وزير ودبيرمحترم هيئت مركزي گزينش، مدير هسته گزينش استانداري كرمانشاه منصوب شد.  

علي اصغرمحرابيان مشاور،نماينده وزير و دبيرمحترم هيئت مركزي گزينش، محمدكاظم مرداني را به عنوان مدير هسته گزينش استانداري كرمانشاه منصوب كرد.


ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
احتمالا امروز حاج سیدفتح الله حسینی نماینده پاوه واورامانات درمجلس شورای اسلامی ثبت نام میکند

سید فتح اله حسینی نماینده ادوار چهارم و هشتم اورامانات از لحاظ دیدگاه وسوابق سیاسی محافظه کار وراستگرای سنتی ونماینده حامی دولت درمجلس هشتم  محسوب واحتمالا مورد حمایت جبهه پایداری وجبهه متحد اصولگرایان وجامعتین خواهد بود. از جمله سوابق ایشان میتوان به حدود 14سال درپستهای مختلف مدیریت در بنیاد شهید نماینده دوره چهارم مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات عضو کمیسیون عمران در دوره چهارم مجلس شورای اسلامی نماینده ی دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات عضو کمیسیون عمران دوره هشتم مجلس شورای اسلامی مدیر امور اجتماعی صدا و سیما و مدیر کل هماهنگی استانها در شرکت مخابرات ایران اشاره کرد.

سید فتح ا... حسینی در سال 1340 در روستای دهسرخ از توابع شهرستان جوانرود و در خانواده ای روستایی که از راه کشاورزی امرار معاش می کردند دیده به جهان گشود دوران ابتدایی و راهنمایی را در همان روستا به اتمام رساند. اول دبیرستان بود که پدرش در مقابله با رژیم بعث عراق به شهادت رسید و برادرش که اندیشه های دفاع از کشور و نظام را از پدرم آموخته بود با عضویت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقام رفیع شهادت نایل گردیدند. به این ترتیب در سن نوجوانی یکباره پدر بزرگوار را از دست داد و بار سنگین نگهداری از خانواده اش را بر عهده گرفت و با وجود محروم بودن از محبت و نوازش پدروبرعهده داشتن مسوولیت های سنگین اداره ی خانواده به تحصیلات خود ادامه داد ودر رشته ی حقوق به تحصیل پرداخت وهم اکنون نیزدر همین رشته دانشجوی کارشناسی ارشدمی باشد .

ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
کاندیدای دیگر اصولگرایان در حوزه پاوه و اورامانات ثبت نام نمود

شهاب نادری اصولگرا واحتمالا مورد حمایت شورای هماهنگی نیروهای انقلاب اسلامی است.وی کارشناس ارشد امور مالیاتی استان کرمانشاه-مدرس دانشگاه-عضو شورای حل اختلاف کرمانشاه و....می باشد.

 


ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
19 نفر روز دوشنبه در حوزه های انتخابیه استان كرمانشاه ثبت نام كردند

استان پنجم - 19 نفر روز دوشنبه در حوزه های انتخابیه استان كرمانشاه برای انتخابات مجلس نهم ثبت نام كردند كه در میان آنها یك زن دیده می شود. در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب چهار نفر، پاوه یك نفر، سنقروكلیایی دو نفر، قصرشیرین سه نفر، كرمانشاه هفت نفر و كنگاور دو نفر برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی ثبت نام كردند.در پایان سومین روز از مهلت قانونی، تعداد داوطلبین نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان كرمانشاه به 45 نفر رسید.


ن : داود امامی
ت : سه شنبه ششم دی ۱۳۹۰
 
 
 
 
این پایگاه خبری تحلیلی مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.